Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

Bezkonkurenční Notaxo K na úvod Letní Devítkové Prosecké ligy

« zpět na seznam

8.7.2023

Bezkonkurenční Notaxo K na úvod Letní Devítkové Prosecké ligy

Ve středu 5. července se úvodním hracím dnem rozehrála letošní Letní Devítková ligaskupinou Y i na Proseckém Xbowlingu. Dorazila kompletní šestice přihlášených družstev a bylo se skutečně na co dívat.

Sice nepadla žádná ani devítková maximální hra hodnoty 300 bodů, zcela svou vlastní soutěž tento večer uspořádali pánové z družstva BT Notaxo K, když jej zakončili úctyhodným týmovým průměrem 728, 20 bodů a získali 24 z maximálních možných 25 bodů, což neznačí nic jiného než vedoucí postavení. Ostatní týmy už měly výkony i bodové zisky vyrovnanější, takže uvidíme, kterak své dovednosti i štěstí naladí na následné hrací dny.

Zatím stříbrní jsou The Bowling Stones s 13 body, bronzoví NGR s body 11 a další družstva jsou v tabulce sestupně vždy o pouhopouhý jeden jediný bodík. V první čtveřici nejlepších jednotlivců jsou všichni pánové dominantního družstva v pořadí: Tomáš Mračko, Thomas Robertson a Ondřej Kvasnička. Jediným, kdo se mezi ně dokázal vklínit, je na místě třetím David Vrzal ze seskupení NGR. Ženou nejlepší jest bezkonkurenčně Miloslava Suchánková (Kosani) a Nejužitečnějším hráčům vévodí trio stoprocentních Tomáš Mračko, Thomas Robertson a Lukáš Vojáček (Ftefani).

Druhé hrací kolo je naplánováno znovu na středu a sice 19. července. Dva dny předtím, tedy v pondělí 17. července se úvodním kolem již opravdu rozehraje druhá z Proseckých skupin a sice Z.

Nadto pro případné další zájemce byla nově otevřena ještě skupina X, jenž svůj start bude mít v pondělí 24. července, jinak se bude hrát zbývající večery úterní. Tam je možné se ještě přihlásit a případní zájemci tak mohou učinit osobně na herně, telefonicky na tel.: 603 893 155 nebo 608 862 698 či na adrese: http://www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=320&rand=210911006

Váš Xbowling team – bowling Duo Prosek