Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

Restaurace a bar

BAR

Disponujeme plně zásobeným barem, pro milovníky piva nabízíme 4 druhy točených piv. Pokud  si raději vychutnáte skleničku vína, v nabídce máme oblíbené moravské vína. Naší specialitou jsou skvělé domácí limonády, nepoužíváme žádné sirupy, ale od nás dostanete džbánek plný ovoce. Pokud bude chuť na něco ostřejšího určitě si vyberete z velkého množství alkoholu, zvláště nabídka rumů z mnoha koutů Světa je velice populární. Vždy usměvavá obsluha baru se těší na Vaší návštěvu.

RESTAURACE

O vaše mlsné jazýčky se bude starat tým kuchařů z hotelu Duo. Náš tým kuchařů má dostatečné zkušenosti s českou a  mezinárodní kuchyní a proto se můžete těšit, že některá z našich specialit přistane právě na vašem talíři. Připravíme vám menu pro vaši oslavu i raut pro vaši párty či svatbu.

Pro inspiraci nahlédněte do našeho základního jídelního lístku a prohlédněte si naše nápady na rauty a oslavy. Chystáme osvěžovat naši nabídku velkým množstvím akcí, jakou jsou ryby, steaky, sezónní či fitness pokrmy. Pokud nenaleznete nic pro vaši chuť, zeptejte se a pokud to budeme umět, uvaříme vám cokoli. Přijďte nás navštívit a uvidíte..

Přijímáme online platební karty a stravenky Sodexo, Ticket Restaurant a Cheque Déjeuner.