Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

Změna termínu Cyrilometodějského Xbowling Iron Special

« zpět na seznam

2.7.2023

Změna termínu Cyrilometodějského Xbowling Iron Special

Tímto se na vědomost dává, že z organizačních důvodů je přesunuto konání dalšího z vícedenních turnajů kategorie A na herně Xbowlingu Prosek Duoa siceCyrilometodějského Xbowling Iron Special.Nově se bude konat od čtvrtka do soboty 20. až 22. července, s vyvrcholením semifinálovými i finálovými hrami o sobotním odpoledni.

Turnaj je zařazen do sportovní kategorie A, probíhá na krátkém sportovním mazacím modelu dle přiloženého grafu. Hraje se šest her kvalifikace americkým způsobem, z nichž ta nejméně úspěšná se škrtá. Ze zbylých pěti se udělá průměr a ten si jako úvodní hru odnášejí postupující do semifinále. V něm každý odehrajedalší hry a postupující do finále poté další dvě hry, k nimž se jako třetí připočítává průměr semifinálových.

Díky zkrácení do tří hracích dní z každého kvalifikačního dne má nejlepší hráč pořadí zajištěný přímý postup do finále, ale pouze tři, naopak místo jednoho hned tři další, kdo nemusí do semifinále, jsou nejlepší celkového pořadí kvalifikace, nepostupující jako vítězi dne. Všichni tito budou taktéž oceněni.

Po celý turnaj jsou připočítávány pomocné handicapy dle zařazení i výkonnostní a oceňováni budou nejlepší nejen celkového pořadí, ale i vedlejších kategorií a vítěz kvalifikace. Odměnění získají kromě mnoha jiných i finanční ceny a taktéž proběhne slosování ze všech zúčastnivších se, kde lákadlem jsou jednou z cen excentrická bowlingová koule či poukaz na 2000,- kč. Vítěz turnaje poté i za přispění ProShopu Macek,Numismatiky Třeboň, Pneuservisu Kabeláč – Malec i Pekárny Sarniazíská mimo jiných ocenění i finanční výhru v hodnotě 1400,- Kč.

Pro hráče navštěvující turnaje na herně pravidelně a sbírající body do celoročního věrnostního pořadí Xbowling Iron (Wo)man je tento turnaj opět započítáván dvojnásobně. Speciálním bonusem je tzn. Xbowling Tříkoruna, rovněž slosování o vícero cen, určená hráčům, kteří se zúčastní všech letošních tří turnajů víkendového formátu (Velikonoční Xbowling Iron Special 7. – 9. dubna, Cyrilometodějský Xbowling Iron Special20. - 22. července a Československý Xbowling Iron Special 27. – 29. října). Hlavní mi cenami jsou 4000,- Kč, pákový kávovar Tchibo Lapressa či videokamera SONY HDR-CX240E.

Každý ze zúčastněných obdržíjiž při prezentaci drobný dárek a nadto se můžete těšit na další překvapení v podobě bonusových cen. Na závěrečný hrací den turnaje je nadto pro všechny zúčastněné plánován i raut zdarma, v případě příznivého počasí i s grilovanými pokrmy.

Podrobné propozice k turnaji jsou k vyzvednutí v tištěné podobě přímo na herně, či je lze najít na stránkách Xbowlingu Prosek Duo, a to na odkazu:https://prosek.xbowling.cz/souteze/cyrilometodejskyxbowling-ironspecial/Obsazovačka je taktéž aktivní a stále v ní naleznete dostatek volných míst. Odkaz na ni jezde: http://www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=303&rand=1436811354

Váš Xbowling team – bowling Duo Prosek