Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

Zbrusu nová 7. liga Xbowlingu Duo Prosek odstartovala

« zpět na seznam

30.9.2021

Zbrusu nová 7. liga Xbowlingu Duo Prosek odstartovala

Ve středu 28. září, ještě ve Svatováclavské sváteční kocovině, odehrála na Xbowlingu Duo Prosek svůj úvodní hrací den podzimní části 21. ročníku ABL místní 7. liga. Pro některé zúčastnivších se týmů se jednalo vůbec o první zkušenost s organizovanou sportovní formou bowlingu, což ovšem nijak na atraktivitě jednotlivých duelů neubralo a výkonech poznat nebylo. Údajně prý pouze tentokrát, nedorazilo družstvo Borovice a tak zbývajících pět týmů odehrálo během soubojů každého s každým postupně i jedno kolo s volným zápasem právě proti nepřítomným s jasnou vidinou snadno získaných 5 bodů.

Tabulka samotná byla dlouho na vážkách a dokonce před posledním kolem se vzácně vyrovnala, když vyjma lehce bohorovných Lajn se ostatní srovnali na 15 bodovém zisku a tak závěrečné mače byly dlouho velkou neznámou, kdo nakonec usedne na pomyslný trůn, tedy bude ve vedení průběžného pořadí. Nakonec těmi nejšťastnějšími jsou jedni z nováčků, byť bowlingově políbeni již zejména z věku juniorského, Needles and Pins, patří jim tak s rovnými 20 body 1. místo s výborným průměrem 496,00 bodů. Stříbrné jsou Troskybody 17, když až v samotném závěru večera dokázali na bronzovou pozici odsunout celoživotně ryzí Amatéry Radotín jen díky lepšímu průměru.

V nejlepším světle se ukázal Filip Fiala vedoucího týmu, jež ukázal, že bowling hrát nezapomněl a zejména jeho Silver VIB Clubových 225 a 241 bodů jsou výkony přesahující rámec nejen této ligy. Logicky je tak i Nejlepším hráčem díky průměru krásných 197,40 bodů a jako jediný nepoznal hořkost prohry v duelech hráče proti hráči a je tak s maximálnímmožným počtem 5 bodů i Nejužitečnějším hráčem. Nejlepší ženou je poté díky průměru rovných 146,00 bodů Andrea Lukešová.

2. hrací den čeká na všechny zúčastněné znovu ve středu, tentokráte 27. října v 18:00, věřme, že již s kompletním hráčským osazenstvem.

Váš Xbowling team – bowling Duo Prosek