Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

V 5. lize Proseku vede mládí nad nestory

« zpět na seznam

8.2.2022

V 5. lize Proseku vede mládí nad nestory

Pondělním večerem7. únoraodehrálanaXbowlinguDuoProseksvůjúvodní alias 1. hrací denjarní části23. ročníku ABL místní 5. liga. Nově regulérně šestičlenná skupina je mixem bowlingových nestorů s rádoby omladinou a tak o zajímavé konfrontace nejen těchto družstev nebylo nouze.

Konečná průběžná tabulka signalizuje velikou vyrovnanost a o dramatičnost bude jistě postaráno do závěrečných kol i her. PouzeTrumfíkům se zatím příliš nedařilo, avšak jak je jejich zvykem, dokáží zabrat a zahrát utkání v opačném bodovém gardu, takže jejich prozatímní deficit zdaleka není nic neřešitelného, zejména když před všemi je ještě porce utkání čtyřech hracích dní. Oproti tomu na čele tabulkyse sluní tým TripleB18 body a mírným čtyř, respektive pětibodovým náskokem na absolutně vyrovnaný střed tabulky v podání ostatních zúčastnivších se mužstev.

Nejlépe 1. kolo vyšlo Jakubu Vančuroviz týmuBC Troja, který je prozatím Nejlepším hráčem skupiny s průměrem 168, 50 bodů a je současně i autorem Nejvyššího výkonu202 body.Nejlepší ženoujeJindřiškaPoloczková (Tigerbeer) díky průměru144, 40 bodůaje ihráčem (hráčkou) Nejužitečnějším se 4 body, společně sFrantiškemKlenerem (Bowleři z Dua) a Radimem Špejrou z družstva vedoucího.

Na to, jak do toho hlavního, tedy tabulky, promluví hrací dny následné, zjistíme ještě v únoru, neboť 2. kolo je stanoveno na poslední jeho den, tedy pondělí 28. února v klasických 19:00.

Váš Xbowling team – bowling Duo Prosek