Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

Trumfíci dále dominují 7. lize Proseku

« zpět na seznam

3.3.2023

Trumfíci dále dominují 7. lize Proseku

Středa 2. března byla druhým hracím dnem pro 7. ligu ABL na herně XbowlinguProsek Duo. Byť zejména v první polovině večera to vypadalo, že by přeci jen na čele tabulky mohlo dojít ke změnám, když na stejné pozici po kole úvodním nastupovali Trumfíci i TheDudes, když „chlápci“ se dostali do vedení a potvrzovali výkony své předpoklady i díky užívání reaktivních koulí, přeci jen je zejména ke konci dohnala únava fyzická i dodržováním pitného režimu a když se k tomu přidal i vzájemný duel s Trumfíky až v kole závěrečném, v tabulce se nakonec ničeho nezměnilo, Trumfíci vedou a dokonce za celý večer připsali na své konto nejvíce a to rovných 20 bodů, celkově mají 38 bodů a na své soky k dobru 2, 5 bodu.

Byť před všemi je ještě trio hracích dní, začíná to vypadat, že mezi těmito dvěma družstvy se bude rozhodovat, kdo postoupí do vyšší, tedy šesté ligy pro podzimní část letošních ligových soutěží, přímo a kdo si bude porovnávat týmový konečný průměr s tamním družstvem skončivším právě na předposledním, respektive pátém místě o postup tamtéž. Letití „ábélkoví“ nestoři AmatéřiRadotín si v poklidu hlídají bronzovou pozici a tabulka nedoznala žádných změn ani na pozicích nižších, Lajny, byť oproti večeru úvodnímu zabraly, ale jejich deficit na místo páté i čtvrté je ještě velký. Ovšem zápasů je před všemi ještě dost a nic není nemožné.

Další příležitost na jakoukoli změnu budou mít soutěžící tentokráte v pondělí a sice 27. březnaNejlepším hráčem je prozatím Michal Feitl (TheDudes) s průměrem 173, 75 bodů a mezi ženami díky průměru 149, 00 je tou Nejlepší Monika Prokešová z týmu vedoucího.

Váš Xbowling team – bowling Duo Prosek