Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

Tabulka Prosecké eSBéeLky se začíná vyrovnávat

« zpět na seznam

23.2.2022

Tabulka Prosecké eSBéeLky se začíná vyrovnávat

V pondělí21. únorase v rychlém sledu konal naXbowlinguDuo Prosekjiž2. hrací denmístního premiérového ročníku Seniorské bowlingové ligy. Tentokráte bez jakékoli předehrávky dorazilo všech šest účastnivšíchse družstev atak jsme mohli sledovat zajímavé i oproti úvodnímu večeru leckdy překvapivé duely. Díky komunikačnímu šumu u Padám Padámseniors však svůj úvodní zápas pánové museli odehrát pouze ve dvou hráčích, naštěstí se operativně podařilo zajistit záskok z řad téměř domorodců a tak již i oni soutěžili od kola druhého alespoň v základní trojici.

Tento večer se již ne tolik dařilo minulým premiantům JM bowling, avšak obrovský náskok z kola úvodního jim pomohl udržet vedoucí pozici a mají na svém kontě 33 bodů. Avšak pouze o dva méně náleží stříbrným Dragons a na stupínek bronzový se vyhoupli Severočeští Pohodářibody rovnými 30 a stali se současně nejlepšími tohoto večera, když soupeřům uzmuli 17 bodů (stejně jako druzí Dragons, avšak při vyšším skóre).

Nejvyššíhoprůměru dosáhl Martin Russa sice hodnoty 206, 40 bodůa byl jediným, kdo dvousetbodovou hranici pokořil. Je současně i držitelem Nejvyššího výkonu dne hodnotyGold VIB Clubu 255 bodů a asi (ne)očekávaně je prozatím i Nejlepším hráčem celkově, když drží průměr 201, 50 bodů.Milena Jašková se184, 17 body pak zůstáváNejlepší ženou. Jejímu choťiKarlu Jaškovi(společně s Josefem Grunclemz týmuDragons) poté patří primát hráče Nejužitečnějšího8 bodyzískanými v duelech hráče versus hráč(ka).

Přesně za měsíc, tedy v pondělí 21. březnapo „Prestige pauze“, je na pořadu 3. hrací denznovu od 19:00.

Váš Xbowling team – bowling Duo Prosek