Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

Špitálníci B jasně vládnou 9. lize Proseku

« zpět na seznam

24.4.2024

Špitálníci B jasně vládnou 9. lize Proseku

Neděle 21. dubna byla 3. hracím dnem ročníku čtvrtstoletí života ABL pro místní 9. ligu Xbowlingu Prosek Duo. Současně díky novinkově po mnoha sezónách i jarní části pouze čtyřkolové se jednalo o večer již předposlední. Jedná se o skupinu nezvykle pouze čtyřčlennou, avšak díky utkáním každého s každým vždy dvakráte během jednoho kola s bonusem oproti ligám jiným zápasu navíc.

Zde s přehledem i lehkostí první místookupují Špitálníci B, o nichž už nyní lze hovořit jako o jistojistých vítězích soutěže, a tedypostupujících do vyšší 8. ligy, neboť při jejich celkových 66 bodech a náskoku úctyhodném čtyřiadvacetibodovém o ničem jiném ani uvažovati nelze. Boj do posledních hodů lze očekávat ovšem od BallsofGods, respektive Lenochodů a stupínek stříbrný, neboť jejich rozdíl mezi druhou a třetí pozicí je pouze půl bodový a nadto soutěživost Lenochodidokázali právě tohoto večera, když se ziskem 21, 5 bodu stali týmem večera.

Nejvyššího výkonudosáhl právě jejich tahoun Jan Maršík s 216 body, jeho týmový kolega David Fuchs je díky průměru 168, 13 bodů prozatím Nejlepším hráčem skupiny. Mezi ženami je z dvou Lenochodek lepší Jana Řezníčková s průměrem 114, 64 bodů a Nejužitečnějšími hráči jsou svorně se 14 získanými body spoluhráči Špitálníků B Petr Lédrst.iJan Šmíd.  Kolo čtvrté, tedy závěrečné je naplánováno klasicky na neděli v 19:00 a to 26. května.

Váš Xbowling team – bowling Duo Prosek