Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

SMASH uhájil vedení ve 4. lize Xbowlingu Duo Prosek

« zpět na seznam

5.10.2021

SMASH uhájil vedení ve 4. lize Xbowlingu Duo Prosek

Polovinu soutěže má za sebou 4. liga Xbowlingu Duo Prosek. Na čele nenastalo žádné novinky, stále se o vedení přetahujídružstva domácího Xbowlingu Prosek Duo a SMASH. Obě seskupení nepatrně ostatním odskočila, ovšem v závěsu ne zcela nedohledném jsou ještě Těsně vedle a Cyklotron. Své růžky a možnosti začíná ukazovat i rodinný klad Lacinů alias COPA Gold Team. Ve zbývajících dvou hracích dnech tak ještě o možnost přímého i eventuelně barážového postupu do 3. ligy bude jistě zajímavé a napínavé souboje. Než se hrací den vůbec rozběhl, téměř polovina ze zúčastněných řešila problémy se sestavami, avšak vše se díky ochotě zaskakujících hráček a hráčů vyřešilo ku prospěchu hry i regulérnosti soutěže i díky předehrání 4. kola programu utkání.

Přes několik nečekaných výsledků utkání nakonec SMASH své těžce získané vedení v tabulce po prvním večeru uhájit dokázali a naopak o jeden bod zvýšili náskok před dotírajícím Xbowlingem Prosek Duo a vedou tak s 42 body a dvoubodovým náskokem. Těsně vedle jsou s 37 body bronzoví a na svou šanci čeká i prozatím bramborový Cyklotronbody 34. Zbývající družstva se budou zřejmě soustředit na boje o přežití v soutěži, když nejvážnějším adeptem přímého sestupu jsou Voko bere, oproti tomu MARPL BC19 COPA Gold Teamem budou spíš tahat pomyslného „Černého Petra“ v pododě předposlední pozice soutěže a tedy porovnávání si týmového průměru s mužstvem skončivším na pozici stříbrné v nižší lize, kdo kterou z nich v příští sezóně hrát bude…

 Večer byl ve znamení nadstandartních výkonů tria Jiří Leskota (průměr  196,83 bodů) z vedoucího družstva, Rudolf Lhota (197,17 bodů) z týmu jejich pronásledovatelů a zejména Davida Krátkého (Těsně vedle) díky průměru 197,75 bodů. Prvně dva jmenovaní jsou dokonce současně držiteli Nejvyššího výkonu večera, když svorně docílili 224 bodů. David Krátkýoproti tomu svým průměrem vévodí kategorii Nejlepšího hráče, avšak má odehrány pouze 4 duely, takže prozatím vede Jiří Leskota díky průměru  187,09 bodů. Nejlepší žena taktéž spadá do téže rodiny a sice jí zůstala Petra Leskotová s průměrem 173,30 bodů a rovněž je nadále ihráčem (hráčkou) Nejužitečnějším, neb coby jediná dokázala svému týmu vyválčit 9 bodů.

Třetí hrací den se odehraje ještě v říjnu, konkrétně poslední jeho pondělí a to 25. října se startem v klasických 18:15.

Váš Xbowling team – bowling Duo Prosek