Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

Prosecká 10. liga zažila tentýž příběh jako 7. liga

« zpět na seznam

27.9.2023

Prosecká 10. liga zažila tentýž příběh jako 7. liga

Současně se7. místní ligou ABLodehrála svůj druhý hrací večer na herně Xbowlingu Prosek Duo v pondělí 25. září rovněž ta nejnižší, tedy 10. liga. I zde se krystalizuje jasný favorit k postupu do té vyšší, tedy 9. ligy. Špitálníci B vedli již po úvodním hracím dni a ačkoli kolo druhé odehráli na opačném konci herny, tedy na pro ně neznámých drahách 1. až 6., ve vedení se udrželi a nejen to, náskok při celkových 38 bodech na své nejbližšírivaly navýšili už na rovných 10 bodů.

Těmi jsou Balls of Gods, kteří dokázali soupeřům uzmout 2. kola o jediný bodík méně oproti vládcům soutěže, ale hlavně poskočili z minule čtvrtého až na stříbrný stupínek. Bronzovýmajitele nezměnil, tam bezpečně trůníLenochodi a to s 24 body. Zde ovšem i zbylé trio jest na dostřel stupňů nejlepších a nadto mají všichni jistotu nesestupu, což rovněž zřejmě přispívá k pohodové a uvolněné náladě všech zúčastnivších se.

Nejlepšího výkonu kola dosáhl zástupce družstva Točky z točny a to výkonem 210 bodů Stanislav Benda. Celkově je Nejlepším hráčem David Fuchs (Lenochodi) s průměrem 168,50 bodů, mezi ženami vede lepší z jeho dvou spoluhráček Jana Řezníčková majíc průměr 106,33 bodů. Hráčem Nejužitečnějším je s aktuálně 8 body Jan Šmíd z družstva vedoucího, když i David Fuchs své konto obohatil stejným ziskem. Třetí hrací kolo je plánováno opět na pondělní večer a sice za necelý měsíc 23. října opět v 19:00.

Váš Xbowling team – bowling Duo Prosek