Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

Pozvánka na Velikonoční Xbowling Iron Special

« zpět na seznam

30.3.2023

Pozvánka na Velikonoční Xbowling Iron Special

O víkendu největších jarních svátků proběhne na herně Xbowlingu Prosek Duo vůbec historicky první vícedenní turnaj pod příznačným názvem Velikonoční Xbowling Iron Special. Přesněji tedy od pátku do neděle 7. až 9. dubna, s vyvrcholením semifinálovými i finálovými hrami o nedělním odpoledni. Turnaj je zařazen do sportovní kategorie A, probíhá na sportovním mazacím modelu dle přiloženého grafu. Hraje se šest her kvalifikace americkým způsobem, z nichž ta nejméně úspěšná se škrtá. Ze zbylých pěti se udělá průměr a ten si jako úvodní hru odnášejí postupující do semifinále. V něm každý odehraje tři hry a postupující do finále poté hry čtyři.

Z každého kvalifikačního dne má nejlepší hráč pořadí zajištěný přímý postup do finále a jako čtvrtý, kdo nemusí do semifinále, je nejlepší celkového pořadí kvalifikace, nepostupující jako vítěz dne. Po celý turnaj jsou připočítávány pomocné handicapy dle zařazení i výkonnostní a oceňováni budou nejlepší nejen celkového pořadí, ale i vedlejších kategorií. Vítězi získají kromě mnoha jiných i finanční ceny a taktéž proběhne slosování ze všech zúčastnivších se, kde lákadlem jsou jednou z cen excentrická bowlingová koule či poukaz na 2000,- kč. Vítěz turnaje poté i za přispění ProShopu Macek a Numismatiky Třeboňzíská mimo jiných ocenění i finanční výhru v hodnotě 1400,- Kč.

Speciálním bonusem je tzn. Xbowling Tříkoruna, rovněž slosování o vícero cen, určená hráčům, kteří se zúčastní všech letošních tří turnajů víkendového formátu (Velikonoční Xbowling Iron Special 7. – 9. dubna, Cyrilometodějský Xbowling Iron Special 5, - 9. července a Československý Xbowling Iron Special 27. – 29. října). Hlavní mi cenami jsou 4000,- Kč, pákový kávovar Tchibo Lapressa či videokamera SONY HDR-CX240E. Každý ze zúčastněných obdržíjiž při prezentaci drobný dárek a nadto se můžete těšit na další překvapení v podobě bonusových cen.

Váš Xbowling team – bowling Duo Prosek