Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

Pozvánka na CyrilometodějskýXbowling Iron Special

« zpět na seznam

30.5.2023

Pozvánka na CyrilometodějskýXbowling Iron Special

Začátkem letních prázdnin a současně během státních svátků, konkrétně Cyrila a Metoděje, respektive Mistra Jana Huse, proběhne na herně Xbowlingu Prosek Duodalší vícedenní turnaj, tentokráte s kvalifikačními rundami netradiščnš rozloženými do pěti dní a siceCyrilometodějskýXbowling Iron Special. Přesněji tedy od středy do neděle 5. až 9. července, s vyvrcholením semifinálovými i finálovými hrami o nedělním odpoledni.

Turnaj je zařazen do sportovní kategorie A, probíhá na krátkém sportovním mazacím modelu dle přiloženého grafu. Hraje se šest her kvalifikace americkým způsobem, z nichž ta nejméně úspěšná se škrtá. Ze zbylých pěti se udělá průměr a ten si jako úvodní hru odnášejí postupující do semifinále. V něm každý odehrajedalší hry a postupující do finále poté další dvě hry, k nimž se jako třetí připočítává průměr semifinálových.

Z každého kvalifikačního dne má nejlepší hráč pořadí zajištěný přímý postup do finále a jako šestý, kdo nemusí do semifinále, je nejlepší celkového pořadí kvalifikace, nepostupující jako vítěz dne. Všichni tito budou taktéž oceněni.

Po celý turnaj jsou připočítávány pomocné handicapy dle zařazení i výkonnostní a oceňováni budou nejlepší nejen celkového pořadí, ale i vedlejších kategorií a vítěz kvalifikace. Odměnění získají kromě mnoha jiných i finanční ceny a taktéž proběhne slosování ze všech zúčastnivších se, kde lákadlem jsou jednou z cen excentrická bowlingová koule či poukaz na 2000,- kč. Vítěz turnaje poté i za přispění ProShopu Macek,Numismatiky Třeboň, Pneuservisu Kabeláč – Malec i Pekárny Sarniazíská mimo jiných ocenění i finanční výhru v hodnotě 1400,- Kč.

Pro hráče navštěvující turnaje na herně pravidelně a sbírající body do celoročního věrnostního pořadí Xbowling Iron (Wo)man je tento turnaj opět započítáván dvojnásobně.

Speciálním bonusem je tzn. Xbowling Tříkoruna, rovněž slosování o vícero cen, určená hráčům, kteří se zúčastní všech letošních tří turnajů víkendového formátu (Velikonoční Xbowling Iron Special 7. – 9. dubna, Cyrilometodějský Xbowling Iron Special 5. - 9. července a Československý Xbowling Iron Special 27. – 29. října). Hlavní mi cenami jsou 4000,- Kč, pákový kávovar Tchibo Lapressa či videokamera SONY HDR-CX240E.

Každý ze zúčastněných obdržíjiž při prezentaci drobný dárek a nadto se můžete těšit na další překvapení v podobě bonusových cen. Na závěrečný hrací den turnaje je nadto pro všechny zúčastněné plánován i raut zdarma, v případě příznivého počasí i s grilovanými pokrmy.

Podrobné propozice k turnaji jsou k vyzvednutí v tištěné podobě přímo na herně, či je lze najít na stránkách Xbowlingu Prosek Duo, a to na odkazu:https://prosek.xbowling.cz/souteze/cyrilometodejskyxbowling-ironspecial/Obsazovačkaje taktéž aktivní a stále v ní naleznete dostatek volných míst. Odkaz na ni jezde: http://www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=303&rand=1436811354

Váš Xbowling team – bowling Duo Prosek