Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

Od příštího týdne startují hrací dny ABL

« zpět na seznam

2.9.2021

Od příštího týdne startují hrací dny ABL

Vážení přátelé, milovníci bowlingu a příznivci ABL. Již v pondělí 6. 9. 2021 odstartuje podzimní část 22. ročníku ABL. Novou sezónu odstartují ve stejném složení skupiny místních lig a další dny postupně začínají jednotlivé skupiny ABL po celé Praze. Máme tady pro Vás 3 základní body, na které máme nejčastější dotazy:

1. Aktuálně o koronaviru. V tuto chvílí nám nic nebrání, aby se podzimní část zdárně rozehrála a také dohrála. Samozřejmě, že jsme všichni i nadále v pozoru a sledujeme nařízení vlády ohledně koronaviru. Naše soutěž se řídí pravidly ČBA a to včetně dodržování hygienických podmínek. Apelujeme na všechny účastníky, aby ve svém vlastním zájmu a především v zájmu spoluhráčů, soupeřů a organizátorů dodržovali platná nařízení vlády.  

2. Hrajeme Amatérskou Bowlingovou Ligu a oficiální stránky této soutěže jsou  www.ablweb.cz. Webové stránky Bowlingová Liga - www.bowlingovaliga.cz slouží pouze k výsledkům a statistikám. Na tyto stránky se nevkládají žádné informace, aktuality, propozice a vše, co je spojené s organizací ABL. Na těchto stránkách by měly být připravené skupiny nejpozději den před konáním 1. HD (budeme apelovat na administrátora webových stránek). Máme vždy před začátkem soutěže spoustu hovorů s dotazem, že nikde nejsou termíny hracích dnů. Jsou Na ABLwebu.

3. Hostování hráče. I nadále platí možnost hostování hráče. Nejlepší bude, když Vám tady zkopírujeme výtah z Propozic:

Od podzimní části 2012 se zavádí možnost hráče hostovat v jiném družstvu ABL. Každý hráč může hostovat za jiné družstvo pouze 1x za sezónu a pouze z nižší do vyšší ligy. Pokud bude první start hráče v dané sezóně hostování, počítá se mu jako "domovské" družstvo to, v kterém hráč odehrál předchozí sezónu ABL (ne družstvo, v kterém případně hostoval). V případě přestupu hráče platí základní pravidlo o hostování v sezóně.

Hráč, který již hostoval v základní části ABL, nemůže hostovat v Baráži družstev a na samotném MČR ABL družstev. Prosíme organizátory a kapitány týmů, aby tuto informaci měli stále „na očích“. V tuto chvíli je to vše a my Vám všem přejeme naše bowlingové „Ať to padá“ a hooodně strike.

 Váš Xbowling team – bowling Duo Prosek