Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

Nezmaři v poslepované sestavě vítězi 6. kola SBL Proseku

« zpět na seznam

31.3.2024

Nezmaři v poslepované sestavě vítězi 6. kola SBL Proseku

Ve čtvrtek 28. března se na herně Xbowlingu Prosek Duo odehrál šestý a zároveň předposlední hrací den letošní sezóny 2023/2024 místní skupiny Seniorské BowlingovéLigy. Po peripetiích, táhnoucích se od úvodního hracího dne, kdy definitivně odstoupil ze soutěže ani nenastoupivší, avšak přihlášenýDouble Shot a přešlijsme z herního systému pro osm družstev na ponížený a tím se celý programrozkouskoval do vícero hracích dní, jsme tohoto večera konečně dosáhli jeho dorovnání. Závěrečnéhosedmého kola ve čtvrtek 11. dubna odehrajemeposlední kompletní, což sice znamená, že se bude hrát o jedno utkání více, ale všichni budou mít stejné podmínky, tedy šest duelů a jednoho kola pauzičku.

Srovnal se nám konečně počet odehraných utkání všech družstev, a tak tabulka je již objektivní a značí, že navedoucí pozici se vyhřívají stále Lemuři s celkovými 108, 5 body a nepotká-li je nějaký herníkolaps v kole sedmém, náskok před tentokráte se dvěma záskoky hrajícími a bodově nejlepšími Nezmary na průběžně druhém místě v podobě 8, 5 bodu by promrhat neměli.

Nezmaři budou spíše než se snažitposunout na vítěznou pozici, odrážet nápor bronzových Pohodářů, kteří mají pouze tří bodový deficit, a právě mezi těmito dvěma družstvy se zřejmě rozhodne, kdo bude mát právo doprovodit Lemury do následného Středočeského finále SBL. Čtvrté místo si v poklidu hlídají a jsouc s ním smíření JM Bowling, neboť jejich ztráta na vedoucí trio, a naopak náskok před týmy za zády je již těžko změnitelný. Nejvyššího výkonu tohoto kola dosáhl s 233 body Jiří Vrážel st. (Pohodáři), celkově je Nejlepším hráčem Vladimír Merva (JM Bowling) s průměrem 198, 75 bodů, ženou Dagmar Prokopová (Lemuři) s rovnými 167 body a hráčem Nejužitečnějším díky získaným 22 bodům z duelů hráče proti hráči JanŠtulc (Pohodáři).

Váš Xbowling team – bowling Duo Prosek