Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

Neohrožené Figury chvátají do 5. ligy

« zpět na seznam

2.11.2021

Neohrožené Figury chvátají do 5. ligy

První listopadový denbyl 3. hracím dnem6. ligy ABL na Xbowlingu Duo Prosek. Kombinace bowlingově ostřílených matadorů s nadšenými elévy udává tón utkání i tabulky a ač dílčí výsledky ničeho nenaznačují, přeci jen Figury už si zejména vyrovnanými týmovými výkony vytvořili propastný, reálně nedosažitelný náskok v čele tabulky, když před závěrečným večerem mají na svém kontě 62 bodů a patnáctibodový náskok na nejbližší rivaly a sice TripleBTi byli toto kolo při zisku 22 bodů družstvem večera, avšak i Figury se nenechali zahanbit a své konto rozšířili o bodů 19. Třetí jsou pak BC Frfánovi Hulibuřti37 body a jedním k dobru na čtvrté Plushies.

V kategorii Nejlepšího hráče figuruje v Top 6 hned kvarteto figur vedoucích Figur, z nichž tím nejlepším jest TomášTvrdík s průměrem 170,42 bodů, vede i v kategorii hráče Nejužitečnějšího, když získal ve 12 duelech hráče proti hráči 11 bodů. Veronika Prokešová (BC Frfánovi Hulibuřti) je poté Nejlepší ženou skupiny díky průměru rovných 132 bodů.

Poslední hrací den sezóny jena programu znovu v pondělí a to pro změnu listopadové poslední, tedy 29. listopadu v klasických 18:00.

Váš Xbowling team – bowling Duo Prosek