Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

Needles and Pins utíkají ostatním

« zpět na seznam

22.3.2023

Needles and Pins utíkají ostatním

V pondělí 20. března odehrála svůj již třetí hrací den jarní části 25. ročníku ABL na ProseckémXbowlingu místní 5.liga. Na čele tabulky se pohybovala družstva Needles and Pins a Trosky, když druzí jmenovaní měli na vedoucí družstvo ztrátu pouze dvou bodů, avšak po jeho skončení je vše již jinak.

V Troskách jest jejich snaha dostat se na pozici vedoucí, když sami tohoto večera příliš bodů nepřipsali, oproti tomu Needles and Pins ano, s přehledem se s 21 body stali družstvem večera a vedou celkově s 60, 5 bodem velkým dvanáctibodovým náskokem. Trosky tak zůstávajídruhé, neb jejich náskok na klidný střed tabulky je rovněž dostačující.

Na opačném pólu tabulky se vykrystalizovala dvojice Kuželky a Figury, které začínají mít existenčnístarosti a již pouze mezi nimi se bude rozhodovat o přímém sestupu do ligy nižší, tedy šesté a tím, kdo bude mít šanci se alespoň díky týmovému průměru udržet.

Nejvyššího výkonu večera dosáhl člen vedoucího týmu Marco Palma a to 223 bodů, Nejlepším hráčem celkově je jeho spoluhráč Filip Fiala s průměrem 178, 53 bodů a mezi ženami poté Lenka Blažková (V pohodě) díky průměru 158, 33. Hrací den čtvrtý alias předposlední čeká v obvyklém čase na hráčky i hráče znovu v pondělí 17. dubna.

Váš Xbowling team - bowling Duo Prosek