Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

Letní Devítková Liga

« zpět na seznam

19.5.2021

Letní Devítková Liga

Pokračuje úspěšným šestým rokem. V létě se na hernách Xbowling Žižkov a Xbowling Duo opět odehraje LETNÍ DEVÍTKOVÁ LIGA - hraje se stejným systémem jako ABL, ale s tím rozdílem že DEVÍTKOU. Na Žižkově jsou vypsány 3 skupiny, které se pokud se naplní, tak přidáme další skupinu. Následují dvě skupiny na Xbowlingu Duo a pevně věříme, že už se na vzájemné zápasy těšíte.

Složení družstev není podmíněno složením hráčů při zápasech v ABL hracích dnech a je také umožněno hostování mezi družstvy. Jen připomínáme, že startovné za hrací den (5 zápasů) je pouze 800,- (žádný registrační poplatek se neplatí) a každé družstvo si vybere skupinu podle svých termínových možností.  Nejlepší družstva budou postupovat do finále (počet družstev bude závislý na počtu přihlášených družstev) a ve finále se hraje o FINANČNÍ PRÉMIE, stejně jako v loni.

Ale to není vše - ještě se uskuteční DEVÍTKOVÉ MASTERS - do kterého postoupí nejlepší družstva z dalších center kde se Letní Devítková liga hraje + také další družstva z našich sesterských center na Moravě - Xbowling Tišnov + Xbowling Valašské Meziříčí.

Váš Xbowling team – bowling Žižkov, Prosek