Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

Lemuři únorovými vládci Prosekunejen v jednotlivcích, ale i na SBL

« zpět na seznam

5.3.2024

Lemuři únorovými vládci Prosekunejen v jednotlivcích, ale i na SBL

Jednou za čtyři roky se poštěstí možnost hrát bowling i dvacátý devátýúnorový den a tuto abnormalitu letošní rok absolvovali ve čtvrtek 29. února na herně Xbowlingu Prosek Duo hráčky a hráči místní Seniorské Bowlingové LigyProseku při již 5. hracím dni.

Hrací den a bodové zisky jednotlivých družstev s nepatrnými nuancemi v podstatě kopírovaly i tabulku průběžnou a došlo tak jen ke kosmetickým změnám. Jedinou zásadní novinkou bylo, že družstvem večera nebyli Lemuři, nýbrž Pohodáři, kteří svým soupeřům uzmuli 24 bodů a v průběžné tabulce po kompletně dohraném kole přeskočili na pozici bronzovou JM Bowling. Nezmaři se protlačili na stupínek stříbrný, ovšem mezi těmito třemi družstvy se ještě odehraje tuhý boj ve dvou závěrečných hracích kolech o konečné pořadí, což by značilo nejen stupně vítězů, ale i právo účasti na následném Finále SBL Středních Čech, kam má druhý tým zajištěn jistojistý postup.

Zrovna tak vítězi a na tuto pozici si nejvíce zuby (i nehty) brousí právě Lemuři, kteří již mají více jak desetibodový náskok, když po úvodním odehraném kole následného hracího dne mají k dobru na své pronásledovatele při zisku 93 bodů dokonce bodů 13.

Uvidíme, kterak si kdo povede na kole šestém předposledním, jež se koná klasicky v 18:30 v předvelikonoční čtvrtek 28. března a kde se dohraje kompletně celý program utkání kola pátého a konečně se nám srovná rozháraný program utkání i výsledkový servis.

Tohoto kola dosáhl Nejvyššího výkonu krásnými 264 body Nezmar Jaromír Makovec, hráčem Nejlepším celkově je průběžně Vladimír Merva (JM Bowling) díky průměru 203, 33 bodů, ženou Krystyna Janočková (Lemuři) s průměrem 168, 22 bodů a hráčem NejužitečnějšímprozatímJan Štulc (Pohodáři) se 17 body.

Váš Xbowling team – bowling Duo Prosek