Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

Lemuři udrželi zuby nehty vedení a ovládli Proseckou SBL

« zpět na seznam

16.4.2024

Lemuři udrželi zuby nehty vedení a ovládli Proseckou SBL

Ve čtvrtek 11. dubna se 7. hracím dnem uzavřela letošní epizoda v podobě sezóny 2023/2024 na herně Xbowlingu Prosek Duo pro místní Seniorskou Bowlingovou ligu Proseku. Závěrečný hrací den se odehrál jako jediný celý kompletní v jeden den, kdy se všechna družstva utkala každý s každým. Oproti zvyklostem a ostatním hracím dním tak program čítal o jedno kolo a de facto jedno utkání pro každý tým navíc.

Nakonec nejvíce bodů závěrečného večera získali shodně a sice 22 Pohodáři i BADE, avšak celkovým vítězem se stali přesto s přehledem Lemuři, kteří v součtusvým soupeřům nedopřáli 127, 5 bodu. Stříbrní končí právě Pohodáři se 119 body a obě tato družstva si tím vysoutěžila právo startu ve Finále SBL Středních Čech, kde nás na jejich domácké herně Xbowlingu Prosek Duo budou reprezentovat v neděli 28. dubna. Bronzový stupínek si v poklidu a opět ve slepené sestavě pohlídaliNezmaři, kteří k tomu potřebovali 112 bodů. Čtvrtí končí JM Bowling, a i ti se jako poslední s bodovým kontem dostalipřes magickou hranici sta bodů a to o 3, 5 bodu.

Ceny si odnesla všechna zúčastněná družstva, a to z části díky ČBA, z části od pořadatele. Vyhlášeni a oceněni byli i Nejlepší hráčskupiny, jímž se stal těsně před oddílovým kolegou a zástupcem družstva JM Bowling Vladimírem Mervou tentokráte nepřítomný Václav Kváča díky konečnému průměru 195, 97 bodů, Nejlepší ženou se stala Dagmar Prokopová (Lemuři) se 167, 20 body a hráčem Nejužitečnějším poté Jan Štulc s rovnými 25 body.

Všem děkujeme za účast, zástupcům držíme palce při Středočeském finále a doufejme, že se se všemi znovu sejdeme na podzim, kdy bude rozehrána nová sezóna 2024/2025. Včas veškeré info zainteresovaným sdělíme.

Váš Xbowling team – bowling Duo Prosek