Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

Lemuři přezimují na čele SBL Proseku

« zpět na seznam

20.11.2023

Lemuři přezimují na čele SBL Proseku

Ve čtvrtek 16. listopadu se na herně Proseckého Xbowlingu Duo odehrál již třetí a letošní závěrečný hrací den ze sedmidílného letošního ročníku SBL, tedy Seniorské Bowlingové ligy. Bohužel tento je poznamenaný neúčastí původně přihlášeného družstva Double shot, které se až před startem druhého soutěžního večera definitivně rozhodlo ročník neabsolvovat a nevědomky tím způsobili pořadateli starosti a zmatek v rozlosování i následném programu po změně hracího systému soutěže.

Ve třetím hracím kole jsme tak dohnali, co se dalo, když rozlosování šesti soutěžních kol bylo poskládáno jedním kolem coby dohrávkou 2. hracího dne, dvěma z večera úvodního a posléze se odehrála tři kola třetího měření a porovnání umu každého z každým. Tímto kolem se bude pokračovat ještě ve čtvrtém, úvodním jarním večeru o prvním únorovém čtvrtku a dni(jak bylo řečeno, už stále s udříveným začátkem od 18:30) a poté se zahájí kolo čtvrté. Teprve během hracího dne šestého se rozpis srovná natolik, aby kolo závěrečné se odehrálo kompletní a v jednom jediném dni.

Prozatím je celková tabulka díky neúplně dohraným kolům lehce nepřehledná a zkreslená, ale byť nováčci Čtyřlístek na místě sedmém lehce s 18 bodově ztrácejí, mají před sebou ještě notnou porci duelů k vylepšení si své pozice. Ostatní družstva jsou v pořadí velmi vyrovnáni, avšak na čele jsou přeci jen aktuálně a nejlepší výchozí pozici do jarních soubojů mají Lemuři, kteří byli i týmem nejúspěšnějším v druhém kole. Mají na svém kontě prozatím 45 bodů a před průběžně druhým JM Bowlingem 1,5 bodu k dobru. Na místě třetím se do jarních utkání hřejí s body 39 Nezmaři.

Všem děkujeme za účast i pohodovou atmosféru během hracích večerů a současně přejeme hezký i úspěšný nejen bowlingový zbytek letošního roku a v tom novém 2024 se při dalších porcích utkání těšíme na viděnou.

Váš Xbowling team – bowling Duo Prosek