Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

Konečně nás od 3.prosince otevřou

« zpět na seznam

29.11.2020

Konečně nás od 3.prosince otevřou

Vážení hosté - jsme rádi, že Vás opět budeme moci od čtvrtka 3.prosince přivítat v naší restauraci a na bowlingových drahách

Níže Vám sepisujeme za jakých podmínek je provoz bowlingu a restaurace  povolen a doufáme, že i přes některá omezení k nám opět zavítáte za což Vám dopředu jménem celého personálu děkujeme. A aby Vás návštěva Xbowlingu více bavila tak do konce roku prodlužujeme akci 1 + 1 s heslem "druhá vlna"......

Restaurace je otevřena na 50% kapacity a stoly pouze po 4 osobách - takže celkem se k nám do restaurace vejde max 60 osob.

Bowling bude připraven tak, že se budou obazovat dráhy nejdříve ty liché a max po 4 osobách na dráhu, každá dráha tak bude mít svůj samostatný stolek a dost prostoru kolem sebe, aby jsme splňovali požadavky nařízení. 

Roušky a desinfekce - každý stůl bude patřičně desinfikován a u bowlingových drah a také u vstupu bude k dispozici pro každého návštěvníka desinfekce. Roušky musí mít nasazené každý návštěvník, kromě té doby co konzumuje. 

Děkujeme a doufáme, že si k nám přijdete zahrát a v klidu posedět a věřte, že tak narváno jak v Kauflandu či jiných nákupních centrech u nás určitě nebude. I přesto Vás žádáme aby jste dodržovali veškerá ustanovení vlády i když se některým z Vás mohou zdát nelogická a dikriminační.

Váš Xbowling team – bowling Prosek