Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

Když dva se perou, Bowleři z Dua smějí

« zpět na seznam

26.11.2021

Když dva se perou, Bowleři z Dua smějí

Netradičně ve středu24. záříodehrálanaXbowlinguDuoProseksvůjzávěrečný alias 4. hrací denpodzimní části22. ročníku ABL místní 5. liga. Přes státem stíženou možnost zvládla dveře herny otevřít všechna účastnivší se mužstva a ta se jala s vervou sobě vlastní do posledního bloku vzájemných duelů každého s každým. Podle papírových předpokladů se očekával na špici tabulky soubojTrumfíkůs družstvem Kuželky, avšak vinnou těžko pochopitelnou tohoto večera oba jmenovaní obsadili chvost tabulky a jejich nízkého bodového přísunu bez skurpulí využili Bowleři z Dua, kteří oba v tabulce přeskočili a nakonec v soutěži vítězí s celkovými 59, 5 bodyDruzí končí Trumfíci s 57, 5 bodya ještě o bod méně mají na svém kontě bronzové Kuželky.

Na opačném pólu tabulky bylo bohužel dopředu o sestupu do 6. ligy rozhodnuto, když sympatická a hezky hrající Rubeškadoplatila na kolizi úvodních hracích večerů s dovolenkovým programem. Šestí Tigerbeer48 body musejí na svůj osud počkat do příštího týdne, kdy závěrečné kolo dohrává místní 6. liga, aby si svůj konečný průměr 440, 10 bodů porovnali s družstvem skončivším na místě stříbrném a ten s nakonec vyšším, si zahraje soutěž vyšší a méně úspěšný tu nižší. Oproti tomu stříbrným Trumfíkům průměr 452, 10 bodů na posun do 4. ligy nestačil, když předposlední MARPL BC19 jej měli vyšší a tak oni v 4. lize zůstávají. 5. ligu Xbowlingu Prosek Duo si však v novém ročníku zahrají i Bowleři z Dua, kteří přes vítězství postup do vyšší soutěže s díky odmítli.

Nejlépe 4. kolo vyšlo MartinuPflugmacheroviz týmuBC Troja, když se výkonem 228 bodů zapsal do Silver VIB Clubu.I díky tomuto počinu jeNejlepším hráčemskupiny celkověs průměrem172, 09 bodů. Vyrovnanou dámskou kategorii alias pozici Nejlepší ženyovládla posledního večera absentující Lucie Bělohradská (Rubeška) díky průměru155, 46 bodůa hráčem (hráčkou) Nejužitečnějším se stalaMonika Prokešová (Trumfíci)13 body získanými v duelech hráče versus hráč.

Poděkování míří k všem hráčkám a hráčům za oddanost bowlingu v této nelehké době, přejeme fajn prožití adventního času, jakožto příjemný příchod snad už hlavně zdravého Nového roku 2022 a na viděnu v nové sezoněABL.

Váš Xbowling team – bowling Duo Prosek