Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

JM bowling dominovali na historické premiéře SBL Prosek

« zpět na seznam

8.2.2022

JM bowling dominovali na historické premiéře SBL Prosek

V pondělí7. únoranaXbowlinguDuo Prosekodstartovala historicky vůbec 1. hracím dnem Seniorská bowlingová liga, tedy SBL. Po sérii přihlášek a příslibů nakonec šestičlenná, rovnoměrně rozložená různě bowlingově zkušenými a ostřílenými hráčkami a hráči. Sice první týmová konfrontace každého s každým byla ochuzena o přímou s družstvem The Big Lebowski, jimž se úvodní kolo krylo s harcím dnem 1. ligy ABL, avšak díky pochopení pořadatele si svá utkání pánové předehráli, takže každého kola nastupovalo jedno z mužstev právě ve volném zápase právě proti tomuto týmu.

Konečná tabulka se nese v duchu velké vyrovnanosti, tedy v jeho středu. Nováčkovskou daň si vybrali pouze Cowlers, ovšem Standa Nový a jeho družina jistě ve zbývajících čtyřech hracích večerech svou situaci takto nenechá. Oproti tomu až neskutečně svou pouť soutěží počalo manželskomanželské seskupení JM bowling, když ze všech svých utkání ztratili neuvěřitelný jediný bodík a to ještě omylem. Vedou tak s krásnými 24 body. Není náhodou, že mají Nejvyšší týmový průměr hodnoty 575 bodů. Karel Jašek je s průměrem 200, 80 bodů Nejlepším hráčem, jeho hezčí polovina Milena se196, 33 body pro změnu Nejlepší ženou. Pouze Martin Russ (The Big Lebowski) se mezi ně dokázal vklínit díky průměru 196, 60 bodů, nadto je s výkonem 236 bodů autorem Nejvyššího tohoto dne. Hráčem Nejužitečnějším jest prozatím (ne)čekaně duo tahounů vedoucího družstva a sice Karel JašekVladimírem Mervou, kteří v soubojích hráče proti hráči nepoznali jako jediní hořkosti porážky.

Již za dva týdny, tedy znovu v pondělí a to 21. února, je na pořadu 2. hrací denznovu od 19:00, tak uvidíme, kdo s jakou formou i ambicemi tohoto večera nastoupí. Těm, kdo by měli soutěž „dříve narozených“, tedy těch, kdo zažil aspoň půlstoletí života, chuť si zahrát rovněž, nabízíme možnost přihlásit se do nově otevírané 2. ligy SBL s předpokládaným startem v průběhu dubna 2022, ev. po přihlášení alespoň čtvero družstev.

Váš Xbowling team – bowling Duo Prosek