Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

Figury i TripleB postupují do 5. ligy

« zpět na seznam

2.12.2021

Figury i TripleB postupují do 5. ligy

Poslední listopadovépondělíbylo4.a tedy závěrečným hracím dnem6. ligy ABL naXbowlinguDuo Prosek. Přes všechny krkolomnosti doby i každoranní nejistoty, kam lidé budou (ne)smět, všechny týmy dorazily kompletní a zdrávy a tak nic nebránilo sledovat dojezd spanilé jízdy soutěží pro Figury, které si svůj náskok vybudovali ve večerech předešlých a tak by je od postupu do vyšší, tedy 5. místní ligy ABL připravil jen neskutečný pech, neřkuli kalamita, naštěstí (zejména pro ně) se tak nestalo. Podobný kousek se povedlTripleB, kteří nakonec s přehledem končí sezonu na stříbrném stupínku a zejména průměrem týmu 450, 95 bodů, jenž jim bohatě zaručuje jarní posun taktéž do ligy páté.

Dlužno dodat, že Figury vítězí s konečnými 79 body aTripleBs kontem čítajícím bodů 68.K dobru na bronzové Plushiesmělidevatenáctibodový náskok. Čtvrtí končíSmrkovácis 45 body a až na páté místos jednobodovým deficitem na bramborovou medaili se propadli BC FrfánoviHulibuřti, ještě minule bronzoví. Dostali se tak do role týmu porovnávající si týmový průměr s družstvem skončivším na stříbrné pozici v sedmé lize a jak se o den později ukázalo, jejich 395, 70 bodůna udržení se v soutěži bohužel nestačilo. Sestupují tak minimálně pro jednu sezonu do nižší ligy, stejně tak jako ryzí nováčci Drtivý kuželky z místa šestého.

Při závěrečném ukončení soutěže a tedy ocenění nejméně šťastných i těch nejlepších byl kromě jiných odměněn v kategoriiNejlepšího hráčez vítězných Figur TomášTvrdíkdíky průměru170, 42 bodů,oddílový kolega Jaroslav Jakubec v kategorii hráče Nejužitečnějšího, když získal v duelechhráče proti hráči 13 bodů. Veronika Prokešová(BC FrfánoviHulibuřti) je poté Nejlepší ženouskupiny díky průměru rovných 132 bodů. Všem děkujeme za účast tohoto večera i po celou sezónu a na viděnou, když ne dříve, tak v jarních bojích nového ročníku ABL.

Váš Xbowling team – bowling Duo Prosek