Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

Drtivý útok Trumfíků v 5. lize Xbowlingu Duo Prosek

« zpět na seznam

6.10.2021

Drtivý útok Trumfíků v 5. lize Xbowlingu Duo Prosek

V úterý 28. září odehrála na Xbowlingu Duo Prosek svůj 2. hrací den podzimní části 21. ročníku ABL místní 5. liga. Po minulé neúčasti dorazilo již družstvo Rubeška a zkompletovalo tak počet šesti startujících družstev. Pravdou jest, že následníci (spíše následnice) rodu Bělohradských rodičům příliš bodové konto nezatížili, ale slovy hlavy rodiny nejde až tak o body, jako o radost ze hry a potkání se s přáteli a známými.

Tabulka soutěže po 1. hracím večeru ničemu, díky své vyrovnanosti nenaznačovala, co přijde den druhý a sice drtivý nástup Trumfíků v kombinaci se slabšími bodovými zisky ostatních a tak se stalo, že po minule těsně stříbrní Trumfíci opanovali průběžnou zlatou pozici a ziskem 21 bodů mají celkově bodů 38 a úctyhodných 8 bodů náskok na druhé Tigerbeer, respektive 9, 5 bodu na bronzovou BC Troju. Až čtvrtí jsou minulí leadeři soutěže a sice Kuželky24,5 body.

Nejlépe 2. kolo vyšlo Romanu Macurovi vedoucího týmu s průměrem 175,40 bodu a Nejvyšším výkonem večera hodnoty 211 bodů. I díky těmto počinům je Nejlepším hráčem díky průměru 170,70 bodů i celkově, byť těsně před s průměrem 170,25 bodů druhý večer zahravším jmenovcem Froňkem (Tigerbeer). Aby toho nebylo málo, je Roman Macur s počtem 9 bodůi Nejužitečnějším hráčem a to již s celkem výrazným tříbodovým náskokem. Vyrovnanou dámskou kategorii alias pozici Nejlepší ženy vede opravdu velmi těsně s průměrem 148,70 bodů Jana Kubíčková.

Soutěž se přehoupne do své druhé poloviny 3. hracím dnem ještě v říjnu a sice znovu v úterý, tentokráte26. října v 18:15, kdy se budeme těšit na další rozuzlení této zajímavé ligy.

Váš Xbowling team – bowling Duo Prosek