Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

Budulínci navýšili náskok v 7. lize Proseku

« zpět na seznam

27.9.2023

Budulínci navýšili náskok v 7. lize Proseku

V pondělí 25. září odehrála svůj druhý hrací den podzimní části 24. ročníku ABL 7. místní liga Proseku na herně Xbowlingu Prosek Duo. Byť se hrálo ve večerních hodinách po tentýž den dohraných závěrečných rundách Prestige, jenž tohoto měsíce zavítala právě na tuto hernu, klasicky bylo ku spokojenosti většiny aplikováno klasické house mazání zdejších parametrů.

Opět se sešla kompletní šestice zúčastnivšíchse družstev a neboť tato liga hraje na místní dvanácti dráze svá utkání současně s další soutěží a sice 10. ligou, v rámci spravedlivosti si obě ligy pro dnešní večer prohodily umístění na dráhy, a tak druhé kolo odehráli na drahách 7. až 12.

Od počátku neponechali nic náhodě zkušení Kosani, kteří jistě s umístěním po úvodním dni spokojeni nebyli, aby se vyhoupli na místo průběžně stříbrné. Taktéž Mopra Bowling zabojovala a posunula se z páté na bronzovoupozici. Oproti tomu pokles zaznamenali minule druzí BC FrfánoviHulibuřti, když zisk jediného bodíku skutečně není přílišným. Jediným, kdo výkonnost a zejména bodový přísun dokázal udržel konstantním, jsou Budulínci, kteří se vyhoupli do čela tabulkyjiž po prvním hracím dni, když k dobru na své nejbližší pronásledovatele měli 5 bodů. O stejný počet dámy i bez podpory Přemysla Šámala jej navýšit dokázaly, a tak jejich vedení jest již desetibodové…. Uvidíme, kterak si družstva poradí s druhou polovinou soutěžního podzimu, nejbližším je hrací den třetí o klasickém pondělním podvečeru a sice 23. října.

Nejvyššího výkonu kola dosáhla zástupkyně leadera soutěže Jaroslava Valášková a to 229 body. Současně v průběžném pořadí Nejlepších hráček dominuje rovněž, a to díky celkovému průměru 168,40 bodů, kategorie Nejlepších hráčů patří Radku Hauvigoviz Radotínských Amatérů díky průměru 175,70 bodů, nadto je současně i hráčem Nejužitečnějšíms 9 body získanými v duelech hráče proti hráči.

Váš Xbowling team – bowling Duo Prosek