Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

Borovice ani podruhé cestu nenašli(y)……

« zpět na seznam

30.10.2021

Borovice ani podruhé cestu nenašli(y)……

Středa 27. října byla 2. hracím dnem místní 7. ligy ABL na Proseckém Xbowlingu DuoAni tentokrát cestu na hernu nenašlo družstvo Borovicea tak to vypadá, že jejich účinkování v soutěži nemělo ani jepičího života a skončilo ještě dříve, nežli začalo. Ostatní zúčastnivší se mužstva tak opět hrála každého kola po jednom volném zápase se snadným pětibodovým ziskem, aby tak soutěž byla alespoň touto cestou regulérní.

Utkání samotné nepřinesla ničeho převratného, v podstatě jak si týmy tohoto večera rozdělili body, tak vypadá i tabulka samotná po polovině soutěže, pouze se lehce zvýšily rozestupy mezi jednotlivými příčkami. Své letité zkušenosti přetavili v pohodově si hlídajíc bronzový stupínek Radotínští Amatéři34 body, avšak na záda dýchajíc stříbrným Troskám, které mají pouze dva body k dobru. O dost více a to celkově 41 bodů mají vedoucí staronováčci Needles and Pins a jsou tak nejvážnějšími adepty postupu do vyšší, tedy 6. ligy.

Nevyšší výkon večera hodnoty 210 bodů tentokrát zahrál Martin Míšenský (Trosky), celkově je však Nejlepším hráčem Filip Fiala z vedoucího družstva s průměrem 186,30 bodů, vede i v kategorii hráče Nejužitečnějšího, když doposud ve všech 10 duelech nepoznal jako jediný hořkost porážky. Nina Holovská je poté Nejlepší ženou skupiny díky průměru 146,10 bodů.

 Druhou polovinu základní sezóny odstartuje 3. hrací den tentokráte v úterý a sice již 9.listopadu v 18:00.

Váš Xbowling team – bowling Duo Prosek