Xbowling Prosek, Praha 9

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 359

Aktuálně

Finále Summer Cupu odehráno a známe jednotlivé vítěze

Finále Summer Cupu odehráno a známe jednotlivé vítěze

31. 8. 2021

Po celé léto si hráči mohli přijít zatrénovat na Summer Cup na domácím mazání, až se vše rozhodlo na nedělním finálovém hracím dni na Žižkově a také na Proseku. Turnaj je již minulostí s konečným počtem 120 hráčů. Nejdříve odstartovala Kategorie A a současně i Kategorie D pro 24 nejlepších hráčů a náhradníků za předem omluvené hráče. Po rozehřátí na ně čekalo rozřazení do pavouka play-off, kdy na sebe narazili 1. proti 24. V Kategorii B a C do třech rozřazovacích her nastoupilo 12 nejlepších, a zde na sebe narazil 1. proti 12..…….

číst více

Kvalifikace Summer Cupu dohrána

Kvalifikace Summer Cupu dohrána

28. 8. 2021

Summer Cup se kvalifikačními rundami přehoupl na herně Xbowling Žižkov i Prosek Duo k  finálovému hracímu dni a známe jednotlivé postupující dle kategorií. Prvních startů hráčů se zastavilo na čísle 120 a měšec se podařilo naplnit na částku 20 350,- Kč a nyní už jen zbývá v rámci finálového hracího dne rozdělit tuto částku mezi pět výherců. Pro hráče jsme na finálový den připravili obsazovačku a prosíme o přihlášení do příslušné hrací rundy. Nejlépe v poslední hrací rundě zahrál Jiří Vrážel (1 274), opět tímto výkonem nestačil na vedoucího Richarda Noska, který vyhrál kvalifikaci se součtem 1 421 bodů.….

číst více

Finále Summer Cupu už nám klepe na dveře

Finále Summer Cupu už nám klepe na dveře

23. 8. 2021

Summer Cup se pomalu na herně Xbowling Žižkov i Prosek Duo blíží k hlavnímu finálovému dni a opět máme pro Vás aktuální pořadí v jednotlivých kategoriích. Počet prvních startů hráčů je 117 a měšec je naplněn částkou 18 750,- Kč a znovu jsme blíž částce 20 000,-, která by byla následně rozdělena mezi pět šťastlivců. Na hráče znovu apelujeme a prosíme o spolupráci v případě, že na finálový den nebudou, dejte nám to vědět, díky tomu oslovíme další v pořadí. Nejlépe v odehraných rundách zahrál Josef Colon (1 298), to ovšem opět nestačilo na vedoucího Richarda Noska, který tak zůstal na čele se součtem 1 421 bodů.….

číst více

Petr Mráček o kousek nepřekonal Richarda Noska

Petr Mráček o kousek nepřekonal Richarda Noska

19. 8. 2021

Summer Cup stále ještě pokračuje na herně Xbowling Žižkov i Prosek Duo. Počet startujících se zvýšil na 114 hráčů a měšec právě díky tomu obsahuje částku 17 800,- Kč a opět jsme se přiblížili částce 20 000,-. Přinášíme také průběžné výsledky jednotlivých kategorií. Od hráčů poprosíme o spolupráci a v případě, že se finále nebudou účastnit, tak nám to dejte vědět. Nejlepší výkon předvedl Petr Mráček (1 403), který zaútočil na vedení Richarda Noska, ale bohužel mu to nestačilo a tak vede i dále se součtem 1 421 bodů Richard.….

číst více

Šimon Bail překvapil na Summer Cupu

Šimon Bail překvapil na Summer Cupu

16. 8. 2021

Summer Cup přinášíme opět z herny Xbowling Žižkov i Prosek Duo kde se pak odehrají i finálové skupiny a do startovní listiny se zapsalo 110 hráčů, měšec se navýšil na částku 16 950,- Kč a uvidíme, jestli budeme mít nakonec alespoň blízkou částku 20 000,-. Na vedení v kvalifikaci turnaje se nic nezměnilo a Richard Nosek, stále diktuje tempo součtem 1 421 bodů. V průběhu tohoto týdne přineseme také, jak to vypadá v jednotlivých kategoriích s postupy hráčů…….

číst více

Martin Palas se zlepšil na Summer Cupu

Martin Palas se zlepšil na Summer Cupu

9. 8. 2021

Summer Cup se pomalými krůčky blíží na herně Xbowling Žižkov i Prosek Duo k finálovému dni a zatím dorazilo 103 hráčů a s blížícím se finále se plní pěkně měšec, který obsahuje částku 14 800,- Kč a stále jsme blíž částce 20 000,-. Na vedoucí pozici v kvalifikaci tohoto turnaje se nejvíce snažili Martin Palas a Petr Horáček ovšem nedokázali překonat Richarda Noska, který vede se součtem 1 421 bodů.…….

číst více

Junior David Mojka nejlepší na Summer Cupu

Junior David Mojka nejlepší na Summer Cupu

2. 8. 2021

Summer Cup na herně Xbowling Žižkov i Prosek Duo si přišlo vyzkoušet 89 hráčů a opět se přihazovalo do měšce, který zrovna obsahuje částku 12 200,- Kč a postupně se blížíme už částce 15 000,- a doufáme, že ho naplníme na očekávaných dvacet tisíc. Vedení v kvalifikaci tohoto turnaje zatím stále bez problémů patří Richardu Noskovi se součtem 1 421 bodů.…….

číst více

Měšec na Summer Cupu už obsahuje 10 tisíc

Měšec na Summer Cupu už obsahuje 10 tisíc

26. 7. 2021

Summer Cup na herně Xbowling Žižkov i Prosek Duo již navštívilo 75 hráčů. Penze se nám naplňují do měšce, ve kterém je právě částka 10 350,- Kč, která při kompletní naplněnosti obsazovačky by mohla být i kolem dvaceti tisíc. Vedení si stále drží Richard Nosek se součtem 1 421 bodů a ani nově startující hráči se do pořadí pouze zařadili v jednotlivých kategoriích.…….

číst více

Mistrovství Prahy se odehraje v září jen za 200

Mistrovství Prahy se odehraje v září jen za 200

21. 7. 2021

Vážení přátelé a milovníci bowlingu. Jsme optimisté a věříme, že „DOBA COVIDOVÉHO TEMNA“ se pomalu chýlí ke konci. Ano, víme, že situace stále není dobrá a ideální, ale přesto všechno se díváme vstříc lepším zítřkům našeho společného soužití. Covidová epidemie nás sice stále omezuje, ale nezakazuje nám hrát bowling. Podzimní sezóna ABL se již připravuje a my máme připravenou bowlingovou událost měsíce září 2021......

číst více

Daniel Muránský se zlepšil na Summer Cupu

Daniel Muránský se zlepšil na Summer Cupu

18. 7. 2021

Summer Cup opět pokračoval na hernách Xbowling Žižkov i Prosek Duo a prvních startů máme 67. Hlavně i díky re-entry startům se nám hezky plní měšec, ve kterém je 8 500,- Kč. Na vedoucího hráče nejlépe re-entry startem zaútočil Daniel Muránský, ovšem opět nepřekonán zůstal Richard Nosek se součtem 1 421 bodů a i nadále vede průběžné pořadí …….

číst více